این دوره مناسب چه کسانی هست؟

این دوره مناسب مدیران میانی و ارشد صنعت هوانوردی، علاقمندان صنعت هوانوردی، دانشجویان و فارغ التحصیلان هوا و فضا، که به دنبال ارتقای مهارت‌ها و دانش مدیریتی خود به صورت حرفه‌ای و اصولی و مطابق با قواعد روز دنیا می‌باشد.

دستاوردهای دوره مدیریت کسب و کار هوانوردی برای فراگیران چیست؟

1- بزرگترین دستاورد این دوره تغییر نگرش مدیریت است، اینکه چگونه بتوانیم در هر موقعیتی از مهارت‌های مدیریتی خود بهترین نتیجه را بگیریم. 2- کسب دانش و مهارت های حرفه ای مدیریت براساس متد جهانی و مطابق با موازین فضای کسب و کار ایران 3- بهره مندی از تجربیات اساتید و مدیران دیگری که در این دوره حضور دارند و دسترسی به یک شبکه تجاری و ارتباطی حرفه ای 4- گواهینامه معتبر و ترجمه شده با تائید سازمان هواپیمایی کشوری 5- ارتقای موقعیت اجتماعی و شغلی وکمک دانش، مهارت ها و تجربیات اکتسابی در دوره

اساتید دوره مدیریت هوانوردی چه کسانی هستند؟

اساتید این دوره از بین باتجربه ترین اساتید حوزه مدیریت کسب وکار که علاوه بر دانش و علم به روز در این حوزه مهارت و تجربه عملی تمامی مباحث مورد تدریس شان را به همراه دارند.

مدرک دوره مدیریت هوانوردی چه ویژگی هایی دارد؟

1-مورد تائید سازمان هواپیمایی کشوری می‌باشد 2-مدرک توسط دانشگاه تهران صادر می‌شود با تایید پردیس دانشکده فنی دانشگاه تهران و مدیر دفتر آموزش‌های آزاد دانشگاه تهران به همراه ریزنمرات می‌باشد. 3- گواهینامه ترجمه شده به زبان انگلیسی می‌باشد 4-مدرک ارائه شده مورد تائید ریاست مخترم موسسه هوانوردی انا می‌باشد. 5- همه مدارک دانشگاه تهران قابلیت گرفتن استعلام و دارای شماره مجوز می‌باشد.

تفاوت دوره های مدیریتی موسسه هوانوردی آنا و دوره های مشابه که در چند مورد در سطح کشور برگزار شده است؟

1- کیفیت و نحوه ارائه محتوای دوره: انتخاب اساتید مجرب در تمامی حوزه ها و مباحث آموزشی از میان افرادی که مشاور چندین شرکت معتبر ایرانی و یا خارجی بوده اند و یا اینکه خود این اساتید مدیرعامل مجموعه های خود هستند. 2- انتخاب فراگیران براساس یک سری فاکتورها و شرایط خاص (افرادی که پذیرای تغییر هستند/ دغدغه ارتقای دانش و به روز کردن مهارتها را دارند / افرادی که حداقل 6 سال تجربه کاری و حرفه ای مدیریتی داشته اند) 3-حفظ ارتباط با فارغ التحصیلان از طریق دعوت افتخاری عزیزان به رویدادهای مختلف آنا